Okuyuculardan gelen geri bildirimler

15 Yorum - ""

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Zeynep Gülecen
Ziyaretçi

Farkındalığım arttı.Geçmişte yaptığım hataların pişmanlığı ve gelecekle ilgili umutlarla karışık bir menü gibi.Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak sanırım.Matrix filminin kırmızı hapı gibi

Ziynet Yıldız
Ziyaretçi

Kitabınızı sabırsızlıkla bekliyordum. Emeğinizi kutluyorum ve paylaşımlarınıza teşekkür ediyorum. Anneler-babalar, eğitimciler, öğretmen adayı öğrenciler adına… Kitabı en kısa zaman içinde edineceğim. Saygılarımla.
Öğr. Gör. Ziynet Yıldız
Burdur, Mehmet Akif Ersoy Üniv. Eğt. Fak.

kübra iriş
Ziyaretçi

harika çözüm yöntemleri sunan süper bir kitap. gerçekleri aslında kendi içimizde maniple edip çocuğu yalnızlaştırıp hırçınlaştırıyormuşuz. her çocuk kendine çzgü ve harika bireylerdir ta ki biz değiştirene kadar. çocuklarıma karşı davranışlarım değişti dünyam güzelleşti. Emeklerinize sağlık…

kübra iriş
Ziyaretçi

harika çözüm yöntemleri sunan süper bir kitap. gerçekleri aslında kendi içimizde maniple edip çocuğu yalnızlaştırıp hırçınlaştırıyormuşuz. her çocuk kendine özgü ve harika bireylerdir ta ki biz değiştirene kadar. çocuklarıma karşı davranışlarım değişti dünyam güzelleşti. Emeklerinize sağlık…

Neslihan
Ziyaretçi

Kitap tüm bildiklerimi alt üst etti.Eşimle birlikte okuduk.tekrar okuyacagiz.Sınıf öğretmeni ve iki çocuk annesi olarak teşekkür ediyorum.Öğretmen arkadaşlarıma ve velilerime tavsiye ettim. Bölüm sonlarında ki özet kısımları iyi düşünülmüş. Bir sonra ki kitabinizi merakla bekliyorum .

CİHAN AYANA
Ziyaretçi

Özgür Hocamızın kitabını beğenerek okudum, etrafımdakilere tavsiye ediyorum, okutuyorum. Hocamızın kitabında bahsettiği deneyler sayesinde ödülün neden zararlı olduğunu daha derinden kavrayabildik. Bilimsel çalışmalarının ürünü olan bu eserin akıcılığı ve ikna edici yönü bizi çok etkiledi. Kitabı bir çırpıda bitirdik. Bir grup arkadaş olarak bu konu üzerine tartışmak üzere bir araya geldik ve konuyu masaya yatırdık. Çoğunluğu baba olan bu grubun genel kanaati bu kitabın sadece çocuk eğitiminde değil yetişkin eğitiminde de önemli bir kaynak oluşturduğu yönünde. Kitabı kesinlikle okumalısınız. Teşekkürler değerli Özgür Hocam. Herkese keyifli okumalar..

Morella
Ziyaretçi

Ben her kuşağın farklı olduğunu, onların da kendi zaman ve koşullarına göre yetiştirilip eğitilmesi gerektiği fikri doğru buluyorum. Bu yüzden kitabı okurken bizde yapılanlar hataydı, şimdi bu okuduklarım doğru diye düşünmüyorum. Şimdiki çocuklar için ne uygun, onların zamanına göre en doğru ne olabilir diye bakıyorum.Bir anne olarak da Özgür Bolat kızımı büyütürken zorlandığım noktalarda çok iyi bir kılavuz oldu.

Canan tetikoğlu
Ziyaretçi

Merhaba, beni ödülle cezalandırma uzun zamandır okudugum en faydalı kitaptı. Özgür Bolat’a değerli bilgileri bizimle paylaştığı için cok teşekkür ederim. Cocuklara karşı bakış açım değişti farkındalıklarım arttı. Umarım edindiğimiz bilgileri hayata geçirebilir ve her anlamda daha sağlıklı bireyler yetiştirebiliriz.

canan tetikoğlu
Ziyaretçi

merhaba,
Kitabi, Özgür Bolat’ın konuk olduğu programları seyrederken öğrendim ve hemen temin etmek istedim.
uzun zamandır bu kadar faydalı bir kitap okumamıştım. Yazara böyle değerli bilgileri bizimle paylaştığı için cok teşekkür ederim. bakış açım çok farklı yönde değişti. Kitabın bana, hem cocuklara karşı(şuanda çocuk sahibi olmamama rağmen) hem de iş hayatımda farklı bakış açıları kazandırdığını düşünüyorum. Kitabı, okuyup kitaplığa kaldırılıcak değil ihtiyaç duyulduğunda tekrar başvurulabilir olarak görüyorum. Umarım kitap daha fazla eğitimciye ve ebeveylere ulaşır.

Sevgiler
Canan Tetikoğlu

Başak Yılmaz
Ziyaretçi
Ben 17 yıllık okulöncesi öğretmeniyim ve aynı zamanda 10 yaşında bir oğlum var.Meslek hayatımda ve oğlumun eğitiminde her zaman ödüle yer vermiştim. Bu kitabı ilk gördüğümde çok ilgimi çekti. Sene başında yaptığım veli toplantımda velilerime de önerdim. Çünkü biliyordum ki onlar da çocukları için sık sık ödüle başvuruyorlar. Hatta dönem sonuna kadar okuma işini halledip, gerek ben sınıfta ve gerekse onlar evde ödülsüz bir sistemde çocuklarımızı değerlendirip deneyimlerimizi hep birlikte paylaşmak için buluşmaya karar verdik. Kitabı hep birlikte edindik. Evde oğlum kitabı okuduğumu görünce ilginç bir tepki verdi. O okuduğun kitapta ne? Neden ödül ceza olsun ki. Karne hediyeside mi… Devamını oku
Ümit Yalçınkaya
Ziyaretçi

Kitabınızı TEGV’de eğitim verirken benim gibi başka bir gönüllüden duydum. Okuduğumda nasıl üç kağıtçı çocuklar yetiştirdiğimizi, çocukları nasıl mutsuz ve yetersiz kıldığımızı gördüm. Kitabın bilimsel dayanaklarla desteklenip bu kadar güzel bir dille anlatılması çok hoşuma gitti. Özellikle her bölümün sonundaki özet kısımları çok güzel. Umarım bizim toplumumuzda bunları bir an önce fark eder ve gelecek nesil için güzel adımlar atar. Teşekkürler..

Hülya
Ziyaretçi

Teşekkürler özgür bolat, bu kitap bana çok şey kattı. Herkese tavsiye ederim. 14 aylik bir bebegim var kendimi bu alanda geliştirmeye başladığım dönemde Adem güneş hocamızın tavsiyesiyle bu güzel kitapla tanışma fırsatı buldum.emeğiniz için teşekkür ederim.

sevgi
Ziyaretçi

Kitabı alıp almamakta bile tereddüt etmeyin kesinlikle. Çocuklarla ilgili çalışma yapanlar, anne babalar, hatta işverenlerin mutlaka okuması gereken bir içerik bu. Emeğinize sağlık Özgür Bolat.

İSMAİL
Ziyaretçi

Kitabınız bir eğitimci ve anne-baba için başucu kitapları arasında olmalıdır. Ben de bir eğitimci olarak kitabınızdan sunum hazırlamak istiyorum.. Bu sunumla ilgili değerli paylaşımlarınızı da almak isterim..

Emrah KILIÇ
Ziyaretçi

Hocam Merhabalar kitabınızı okudum. Güzel bir akıcı bir diliniz var . Öncelikle böyle bir araştırma yaptığınız için teşekkür ediyorum. Okul öncesi öğretmeniyim . Verilen örneklere baktığımızda okul öncesini de içine kapsayan veriler var fakat sırf okul öncesi dönemi çocukları ve onlardaki davranışlarla ilgili bir kitabınız var mı veya önere bileceğiniz okumamızı tavsiye ettiğiniz bir kitap var mı şimdiden teşekkürler 🙂

wpDiscuz