Okuyuculardan gelen geri bildirimler

9 Yorum - ""

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Zeynep Gülecen
Ziyaretçi

Farkındalığım arttı.Geçmişte yaptığım hataların pişmanlığı ve gelecekle ilgili umutlarla karışık bir menü gibi.Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak sanırım.Matrix filminin kırmızı hapı gibi

Ziynet Yıldız
Ziyaretçi

Kitabınızı sabırsızlıkla bekliyordum. Emeğinizi kutluyorum ve paylaşımlarınıza teşekkür ediyorum. Anneler-babalar, eğitimciler, öğretmen adayı öğrenciler adına… Kitabı en kısa zaman içinde edineceğim. Saygılarımla.
Öğr. Gör. Ziynet Yıldız
Burdur, Mehmet Akif Ersoy Üniv. Eğt. Fak.

kübra iriş
Ziyaretçi

harika çözüm yöntemleri sunan süper bir kitap. gerçekleri aslında kendi içimizde maniple edip çocuğu yalnızlaştırıp hırçınlaştırıyormuşuz. her çocuk kendine çzgü ve harika bireylerdir ta ki biz değiştirene kadar. çocuklarıma karşı davranışlarım değişti dünyam güzelleşti. Emeklerinize sağlık…

kübra iriş
Ziyaretçi

harika çözüm yöntemleri sunan süper bir kitap. gerçekleri aslında kendi içimizde maniple edip çocuğu yalnızlaştırıp hırçınlaştırıyormuşuz. her çocuk kendine özgü ve harika bireylerdir ta ki biz değiştirene kadar. çocuklarıma karşı davranışlarım değişti dünyam güzelleşti. Emeklerinize sağlık…

Neslihan
Ziyaretçi

Kitap tüm bildiklerimi alt üst etti.Eşimle birlikte okuduk.tekrar okuyacagiz.Sınıf öğretmeni ve iki çocuk annesi olarak teşekkür ediyorum.Öğretmen arkadaşlarıma ve velilerime tavsiye ettim. Bölüm sonlarında ki özet kısımları iyi düşünülmüş. Bir sonra ki kitabinizi merakla bekliyorum .

CİHAN AYANA
Ziyaretçi

Özgür Hocamızın kitabını beğenerek okudum, etrafımdakilere tavsiye ediyorum, okutuyorum. Hocamızın kitabında bahsettiği deneyler sayesinde ödülün neden zararlı olduğunu daha derinden kavrayabildik. Bilimsel çalışmalarının ürünü olan bu eserin akıcılığı ve ikna edici yönü bizi çok etkiledi. Kitabı bir çırpıda bitirdik. Bir grup arkadaş olarak bu konu üzerine tartışmak üzere bir araya geldik ve konuyu masaya yatırdık. Çoğunluğu baba olan bu grubun genel kanaati bu kitabın sadece çocuk eğitiminde değil yetişkin eğitiminde de önemli bir kaynak oluşturduğu yönünde. Kitabı kesinlikle okumalısınız. Teşekkürler değerli Özgür Hocam. Herkese keyifli okumalar..

Morella
Ziyaretçi

Ben her kuşağın farklı olduğunu, onların da kendi zaman ve koşullarına göre yetiştirilip eğitilmesi gerektiği fikri doğru buluyorum. Bu yüzden kitabı okurken bizde yapılanlar hataydı, şimdi bu okuduklarım doğru diye düşünmüyorum. Şimdiki çocuklar için ne uygun, onların zamanına göre en doğru ne olabilir diye bakıyorum.Bir anne olarak da Özgür Bolat kızımı büyütürken zorlandığım noktalarda çok iyi bir kılavuz oldu.

Canan tetikoğlu
Ziyaretçi

Merhaba, beni ödülle cezalandırma uzun zamandır okudugum en faydalı kitaptı. Özgür Bolat’a değerli bilgileri bizimle paylaştığı için cok teşekkür ederim. Cocuklara karşı bakış açım değişti farkındalıklarım arttı. Umarım edindiğimiz bilgileri hayata geçirebilir ve her anlamda daha sağlıklı bireyler yetiştirebiliriz.

canan tetikoğlu
Ziyaretçi

merhaba,
Kitabi, Özgür Bolat’ın konuk olduğu programları seyrederken öğrendim ve hemen temin etmek istedim.
uzun zamandır bu kadar faydalı bir kitap okumamıştım. Yazara böyle değerli bilgileri bizimle paylaştığı için cok teşekkür ederim. bakış açım çok farklı yönde değişti. Kitabın bana, hem cocuklara karşı(şuanda çocuk sahibi olmamama rağmen) hem de iş hayatımda farklı bakış açıları kazandırdığını düşünüyorum. Kitabı, okuyup kitaplığa kaldırılıcak değil ihtiyaç duyulduğunda tekrar başvurulabilir olarak görüyorum. Umarım kitap daha fazla eğitimciye ve ebeveylere ulaşır.

Sevgiler
Canan Tetikoğlu

wpDiscuz